KLİVET BAHAR SEMPOZYUMU'NA PLATİN SPONSORU OLDUK - Royal Canin
Anasayfa Haberler KLİVET BAHAR SEMPOZYUMU'NA PLATİN SPONSORU OLDUK

KLİVET BAHAR SEMPOZYUMU'NA PLATİN SPONSORU OLDUK

Print
Royal Canin Türkiye KLİVET Bahar Sempozyumu’na Verdiği Katkıları Ve Tanıttığı Yeni Ürünleri Hekimlerden Tam Not Aldı.
KLİVET BAHAR SEMPOZYUMU'NA PLATİN SPONSORU OLDUK

Royal Canin Türkiye, KLİVET Organizasyonu’nda Platin Sponsor olarak destek sağladı.Yaklaşık 300 veterinerin katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleşti. Royal Canin Türkiye , İstanbul dışından gelen hekimlere değişen Royal Canin oluşumu hakkında bilgi verdi ve yeni ekipimni tanıtma fırsatı buldu.

 
spacer

     SİNDİRİM SİSTEMİ BİZİMLE GÜVENCE ALTINDA

Bu sene konusu ‘Kedi – Köpeklerde Gastroenterolojiye Cerrahi ve Dahili Yeni Yaklaşımlar’ olan sempozyumda , Royal Canin standında ‘Gastro Intestinal’ ürün serisi tanıtıldı. “Gastro Intestinal”, “Gastro Intestinal Low Fat” ve “Gastro Intestinal Moderate Calorie” olmak üzere farklı ihtiyaçlara göre kediler ve köpekler için formüle edilmiş kuru ve yaş mamalar veteriner hekimler tarafından büyük ilgi gördü. Sempozyumda, Gastro- Intestinal Low Fat Canine ve Gastro-Intestinal Moderate Calori Feline, Türkiye pazarına ilk kez tanıtıldı.Broşür ve kitapçıkların dağıtıldığı Royal Canin standında katılımcıların ürünlerle ilgili sorularına da yanıtlar verildi.

spacer

   SAĞLAM BİR GEÇMİŞTEN BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR GELECEĞE

Vizyoner bir veteriner hekim tarafından kurulan Royal Canin veteriner diyet ürünleriyle ön plana çıkıyor. Aynı vizyonu Türkiye pazarı içinde amaçlamaktadır ve veteriner diyet ürünleri portföyü her geçen gün genişlemektedir. Bilimsel çevrelerde çok önemli bir yer kaplayan Klivet Sempozyumu’na verdiği destek ile Royal Canin Türkiye her daim hekimlerin yanındadır.

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram